% Summer Super Sale %
English / Košík ( 0 € )

O nás

Retart je nezávislá slovenská produkcia, prezentujúca diela súčasných výtvarných umelcov cez funkčné produkty.

Posúvame aktuálne autorské diela na nové miesta a dostávame ich do konfrontácie s novými ľuďmi. Prepájame umenie s vecami každodennej potreby. Sprostredkúvame takto vyššiu kultúru a robíme ju dostupnou nielen pre galérie, ale i pre bežných ľudí. Takto napomáhame jej šíreniu a chápaniu. Retart nemá tendencie vytvárať masovú produkciu, ale dbá na osobitý autorský prínos. Každý produkt má vlastný príbeh a svoju dušu.

Od roku 2010, keď sme vydali náš prvý úspešný produkt: “peňaženka Retart” ocenený (Bratislava Dizajnweek Award 2011) pravidelne rozširujeme naše portfólio.

Naša značka je určená širokému okruhu ľudí bez ohraničenia veku, národnosti či pohlavia. Rozhodujúcou vlastnosťou je vášeň pre súčasné umenie a jeho presahov do produktovej sféry.

Doprajte si kúsok umenia na každý deň!

 

 

Základom našej filozofie a tvorivej činnosti je autorská spolupráca.

Nie sme materialisti, aj keď pracujeme s materiálom. Uprednostňujeme samotného autora a jeho dielo, ktoré má pre nás najväčšiu silu. Celý proces komunikácie a tvorby od návrhu až po realizáciu finálneho produktu prebieha v našom ateliéry v meste Piešťany.

- Používame len netradičné a zaujímavé materiály s dôrazom na ekológiu
- Disponujeme najmodernejšími tlačovými technológiami
- Orientujeme sa hlavne na prácu v digitálnych médiách
- Spracúvame použité dielo tak, aby jeho hodnota ostala zachovaná
- Spolupracujeme s viac, ako 70 súčasnými autormi
- Radi experimentujeme
- Sme detailisti
- Sme súčasní

Radi vytvárame spolupráce “na mieru” pre rôznych zaujímavých klientov. Zhmotňujeme predstavu o produkte v symbióze dizajnu a kvality.

 

Retart on instagram Home
Retart © 2024. All rights reserved